Dostawy na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich InPost oraz GLS. Czas dostawy przesyłek wynosi zazwyczaj 24h. Wszystkie przesyłki można śledzić za pomocą linków do firm kurierskich przesyłanych w wiadomości o wysyłce zamówienia. 

Podczas odbioru przesyłek zalecamy sprawdzenie czy przesyłka nie posiada uszkodzeń, które powstały podczas transportu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera, który dostarcza przesyłkę.

Wszystkie przesyłki o wartości większej niż 1 000 zł brutto wysyłamy na nasz koszt. Koszt dostawy pozostałych przesyłek jest uzależniony od wyboru sposobu dostawy zakupionych produktów. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów w naszym sklepie przy ul. Partyzantów 9 w Sosnowcu.

Firma kurirerska Koszty dostawy
Paczkomaty InPost 16,99 zł
Kurier InPost 19,99 zł
Kurier GLS 20,99 zł
Odbiór osobisty 0 zł
Produkt dodano do ulubionych
Dodano produkt do porównania

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności