CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID
CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID

CP-2503MR panel zewnętrzny Laskomex z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID

Panel audio z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID 125 khz do systemu CD-2502 Laskomex. Współpracuje z elektroniką EC-2502AR, zasilaczem TR/B 2303 oraz unifonami: LM-8LY-8 i LG-8D.

Kolor
 • czarny
 • srebrny
CP-2502MR CZ
971,70 zł
Brutto

Opis

 • panel audio
 • czytnik kluczy RFID 125 khz
 • mechaniczna klawiatura  z białym podświetleniem
 • dedykowany do systemu CD-2502
 • wykonany z blachy cynkowanej, malowanej farbą proszkową
 • montaż podtynkowy lub natynkowy (wymagana obudowa DA-1)
 • dostępne kolory: czarny, srebrny
 • obsługa od 1 do 255 abonentów
 • funkcja zamka szyfrowego z indywidualnym kodem dla każdego abonenta
 • programowa konfiguracja pracy domofonu
 • przeznaczony do instalacji audio i wideo
 • możliwość montażu kamery KAM-3P-1
 • brak możliwości podsłuchania cudzych rozmów
 • zasilanie: z kasety elektroniki EC-2502AR
 • wymiary: 211 x 181 x 33 mm
 • gwarancja producenta: 24 miesięcy

Panel zewnętrzny CP-2503MR

Panel zewnętrzny CP-2502MR jest przeznaczony do współpracy z elektroniką EC-2502AR firmy Laskomex. Wykonany z blachy cynkowanej, malowanej farbą proszkową. Jest to sprawdzona konstrukcja, odporna zarówno na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych jak i akty wandalizmu. Posiada podświetlaną, mechaniczną klawiaturę zaprojektowaną specjalnie do urządzeń domofonowych. Klawiatura ta stanowi alternatywę dla klawiatury optycznej, stosowanej powszechnie w domofonach cyfrowych Laskomex. Panel dostępny jest w kolorze czarnym i srebrnym. Standardowo w zestawie jest obudowa podtynkowa. Montaż natynkowy możliwy po zastosowaniu dodatkowej obudowy natynkowej DA-1.

Panel CP-2502MR przeznaczony jest do instalacji w wersji audio i wideo (wymagana kamera KAM-3P-1)

Cyfrowy system CD-2502 Laskomex

System domofonowy CD-2502 Laskomex przeznaczony jest przede wszystkim do jednowejściowych klatek schodowych w blokach mieszkalnych, kamienicach, domach jednorodzinnych itp. Może pracować również w układzie z 1 wejściem głównym (np. furtka lub brama wjazdowa) i max. 64 wejściami podrzędnymi (bloki lub klatki schodowe). Domofon może obsłużyć od 1 do 255 unifonów w jednej klatce.

Z panelem współpracuje elektronika EC-2502AR. Jedna elektronika EC-2502AR może obsłużyć tylko jeden panel zewnętrzny pracujący jako wejście podrzędne lub główne. Sposób pracy konfigurowany jest programowo przez instalatora.

Odległość pomiędzy panelem zewnętrznym, a kasetą elektroniki nie powinna przekraczać 30 m. Panel zasilany jest z elektroniki EC-2502AR. Natomiast maksymalna odległość pomiędzy elektroniką EC-2502AR, a unifonem wynosi 150m. Tą odległość można zwiększyć, stosując przewody o większym przekroju.

Zamek szyfrowy z mechaniczną klawiaturą i czytnikiem kluczy RFID

Panele domofonowe CP-2502MR Laskomex posiadają mechaniczną klawiaturę, która służy zarówno do wyboru lokalu, jak i pełni rolę zamka szyfrowego. Klawiatura została zaprojektowana przez inżynierów firmy Laskomex. Projektanci wykorzystali swoje ponad 30 letnie doświadczenie i najnowsze technologię produkcji tworząc rozwiązanie łączące w sobie trwałość, niezawodność, funkcjonalność i oryginalne wzornictwo.

Dzięki specjalnym oznaczeniom na klawiszach klawiatura mechaniczna  jest bardziej przyjazna i wygodniejsza w użyciu dla osób niewidomych niż klawiatura optyczna. Podświetlane przyciski wraz z innymi elementami panela zewnętrznego tworzą w nocy oryginalną kompozycję, ułatwiając jednocześnie użytkownikom korzystanie z domofonu. 

Funkcja zamka szyfrowego umożliwia wejście do budynku po wprowadzeniu z klawiatury czterocyfrowego kodu, indywidualnego dla każdego mieszkania. Instalator ma możliwość zmiany indywidualnych kodów za pomocą trybu programowania.

Panel zewnętrzny CP-2502MR posiada wbudowany czytnik kluczy zbliżeniowych RFID 125 khz, który znajduje się pod klawiaturą numeryczną. Po zbliżeniu breloka lub karty w standardzie RFID 125 khz następuje otwarcie drzwi wejściowych. Instalator ma możliwość dodawania i usuwania kluczy zbliżeniowych za pomocą trybu programowania. Jeden brelok może zostać zaprogramowany do dowolnej liczby czytników.

Przykładowy schemat podłączenia

Szczegóły produktu

kolor
czarny
srebrny
system
CD-2502
klawiatura
mechaniczna
podświetlenie klawiatury
światło białe
mini lista lokatorów
nie
czytnik zbliżeniowy
RFID 125 khz
zamek szyfrowy
tak
współpraca z modułem kamery
tak
montaż
natynkowy (wymagana obudowa)
podtynkowy
materiał obudowy
stal proszkowana
zasilanie
12 V DC (z elektroniki EC-2502AR)
temperatura pracy
-25ºC - 55ºC
stopień ochrony
IK10
wymiary
211 x 181 x 33 mm
klasa szczelności
IP44
gwarancja
24 miesięcy
CP-2502MR CZ

Do pobrania

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodano do ulubionych
Dodano produkt do porównania

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności