CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z...
CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z czytnikiem kluczy DALLAS
CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z czytnikiem kluczy DALLAS
CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z czytnikiem kluczy DALLAS

CP-2513TP INOX panel zewnętrzny Laskomex z czytnikiem kluczy DALLAS

Panel audio z czytnikiem kluczy DALLAS do systemu CD-2502 Laskomex wykonany ze stali nierdzewnej. Współpracuje z elektroniką EC-2502AR, zasilaczem TR/B 2303 oraz unifonami: LM-8LY-8 i LG-8D.

CP-2513TP INOX
1 113,15 zł
Brutto

Opis

 • panel audio
 • czytnik kluczy DALLAS
 • klawiatura optyczna z białym podświetleniem
 • dedykowany do systemu CD-2502
 • wykonany z stali nierdzewnej
 • montaż podtynkowy lub natynkowy (wymagana obudowa DAX-1-1 INOX)
 • obsługa od 1 do 255 abonentów
 • funkcja zamka szyfrowego z indywidualnym kodem dla każdego abonenta
 • programowa konfiguracja pracy domofonu
 • przeznaczony do instalacji audio i wideo
 • możliwość montażu kamery KAM-3-1
 • brak możliwości podsłuchania cudzych rozmów
 • zasilanie: z kasety elektroniki EC-2502AR
 • wymiary: 210 x 180 x 36.5 mm
 • gwarancja producenta: 24 miesięcy

Panel zewnętrzny CP-2513TP INOX

Panel zewnętrzny CP-2513TP INOX jest przeznaczony do współpracy z elektroniką EC-2502AR firmy Laskomex. Wykonany z stali nierdzewnej. Posiada podświetlaną, dotykową klawiaturę, która nie zawiera elementów mechanicznych. Panel posiada wbudowany czytnik kluczy DALLAS. Standardowo w zestawie jest obudowa podtynkowa. Montaż natynkowy możliwy po zastosowaniu dodatkowej obudowy natynkowej DAX-1-1 INOX.

Panel CP-2513TP INOX przeznaczony jest do instalacji w wersji audio i wideo (po dodaniu kamery KAM-3-1).

Cyfrowy system CD-2502 Laskomex

System domofonowy CD-2502 Laskomex przeznaczony jest przede wszystkim do jednowejściowych klatek schodowych w blokach mieszkalnych, kamienicach, domach jednorodzinnych itp. Może pracować również w układzie z 1 wejściem głównym (np. furtka lub brama wjazdowa) i max. 64 wejściami podrzędnymi (bloki lub klatki schodowe). Domofon może obsłużyć od 1 do 255 unifonów w jednej klatce.

Z panelem współpracuje elektronika EC-2502AR. Jedna elektronika EC-2502AR może obsłużyć tylko jeden panel zewnętrzny pracujący jako wejście podrzędne lub główne. Sposób pracy konfigurowany jest programowo przez instalatora.

Odległość pomiędzy panelem zewnętrznym, a kasetą elektroniki nie powinna przekraczać 30 m. Panel zasilany jest z elektroniki EC-2502AR. Natomiast maksymalna odległość pomiędzy elektroniką EC-2502AR, a unifonem wynosi 150m. Tą odległość można zwiększyć, stosując przewody o większym przekroju.

Zamek szyfrowy z optyczną klawiaturą i czytnikiem kluczy DALLAS

Panel zewnętrzny CP-2513TP INOX posiada wbudowany czytnik kluczy DALLAS, który znajduje się obok klawiatury numerycznej. Po zbliżeniu pastylki DALLAS następuje otwarcie drzwi wejściowych. Instalator ma możliwość dodawania i usuwania pastylek DALLAS za pomocą trybu programowania. Jedna pastylka DALLAS może zostać zaprogramowana do dowolnej liczby czytników.

Panele domofonowe CP-2513TP INOX Laskomex posiadają optyczną klawiaturę, która służy zarówno do wyboru lokalu, jak i pełni rolę zamka szyfrowego. Nie posiada ona żadnych styków mechanicznych, co zapewnia niezawodne działanie i odporność na akty wandalizmu.

W klawiaturze optycznej tradycyjne, mechaniczne przyciski zostały zastąpione matrycą zbudowaną na bazie 7 torów podczerwieni umieszczonych tuż przed płaszczyzną klawiatury. Każdy tor składa się z nadajnika i leżącego naprzeciw niego odbiornika. Przyłożenie palca do klawiatury powoduje przesłonięcie dwóch torów. Elektronika domofonu interpretuje to, jako wybranie klawisza.

Klawiatura posiada podświetlenie białymi diodami LED, które zapewniają komfort użytkowania w nocy. Pola dotykowe mają optymalną wielkość, zapewniając wygodne użytkowanie.

Funkcja zamka szyfrowego umożliwia wejście do budynku po wprowadzeniu z klawiatury czterocyfrowego kodu indywidualnego dla każdego mieszkania. Instalator ma możliwość zmiany indywidualnych kodów za pomocą trybu programowania.

Przykładowy schemat podłączenia

Szczegóły produktu

kolor
stal nierdzewna
system
CD-2502
klawiatura
optyczna
podświetlenie klawiatury
światło białe
mini lista lokatorów
nie
czytnik zbliżeniowy
Dallas
zamek szyfrowy
tak
współpraca z modułem kamery
tak
montaż
natynkowy (wymagana obudowa)
podtynkowy
materiał obudowy
stal nierdzewna
zasilanie
12 V DC (z elektroniki EC-2502AR)
temperatura pracy
-25ºC - 55ºC
stopień ochrony
IK10
wymiary
210 x 180 x 36.5 mm
klasa szczelności
IP44
gwarancja
24 miesięcy

Do pobrania

Zobacz także

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodano do ulubionych
Dodano produkt do porównania

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności